پی خواهید برد که BROAD تصورات پیشین را برای افزایش سطح کیفیت زندگی از بین برده است. هدف ما بسیار ساده است: بالابردن شاخص امید به زندگی توسط تکنولوژی‌های ساده کیفیت هوا، کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای به مقدار 15% توسط تکنولوژی‌های عملی ذخیره‌ی انرژی و تامین یک زندگی سالم برای فرزندانمان در این سیاره.

ژانگ یو، موسس BROAD


شركت BROAD یكی از بزرگترین تولیدكنندگان چیلرهای ابزوربشن (جذبی) در جهان می باشد. این شرکت با بهره‌گیری از تكنولوژی روز دنیا و اخذ استانداردهایی چون CE اروپا، SGS سوییس، UL آمریكا، TUV آلمان، محصولات استانداردشده‌ی خود را به اغلب كشورهای دنیا صادر می‌نماید. محصولات این شرکت تنها در کشور آمریکا 45% از حجم بازار سیستم‌های تهویه مطبوع را به خود اختصاص داده است.
برخی از پروژه‌های انجام شده در دنیا شامل فرودگاه مادرید، مجموعه New Beach City بارسلون، مركز داروسازی Boehringer آلمان، دپارتمان دولتی مالزی، هتل Plaza پاریس، New city Hall تگزاس، مجموعه Duke solar كارولینای شمالی و ... می‌باشد. هم‌چنین در ایران نیز بیش 300 دستگاه از انواع محصولات BROAD در پروژه‌های مسكونی ، تجاری و اداری مشغول به کار می‌باشند.

امروزه ما در ساختمان‌هایی زندگی می‌کنیم که عموماً آب‌سرد، آب‌گرم و یا آب‌گرم مصرفی در محل موتورخانه توسط چیلر، دیگ و تجهیزات دیگر تولید و توزیع می‌گردد. اما باید فضایی از زیربنا را به موتورخانه و داکت‌های دودکش و لوله اختصاص داد. هم‌چنین در اکثر موتورخانه‌ها معمولا به دلیل فشردگی تجهیزات، لوله‌ها و شیرآلات امکان بازدید، قرائت و تنظیم دماها براحتی میسر نمی‌باشد، از طرفی به دلیل گرانی تجهیزات کنترلی بحث خرید و نصب این‌گونه تجهیزات به منظور کنترل و ذخیره‌سازی انرژی همواره مقدور نیست. ضمنا انرژی مصرفی جهت ایجاد سرمایش و گرمایش در ساختمان‌ها مسئله‌ای است كه طی كاركرد سالیانه هزینه‌ای را متوجه كاربر می‌سازد كه كاهش این هزینه توسط سیستم‌های جدید و هوشمند طی چند سال بیشتر از هزینه خود سیستم را به كاربر برگشت خواهد داد. پکیج‌های BROAD علاوه بر کاهش هزینه‌های کارکرد، باعث یکپارچه‌سازی تجهیزات و آزادسازی فضای موتورخانه می‌شود.

چیلر/پکیج‌های BROAD در ظرفیت‌های مختلف قابلیت کار با گاز، گازوییل، بخار، گرمای حاصل از اگزوز، آب‌گرم، انرژی خورشیدی و یا تلفیقی از موارد مذکور را برای تامین سرمایش، گرمایش و آب‌گرم مصرفی دارا می‌باشد. ابعاد کوچک، کنترل مرکزی با نرم‌افزاری مشابه سیستم‌های BMS، تغییر دور الکتروموتورها توسط اینورتور برای مصرف انرژی (گاز، برق و..) کمتر، تغییر اتوماتیک سیستم از سرمایش به گرمایش و بالعکس و هم‌چنین بی‌نیاز بودن به تجهیزات جانبی تاسیساتی از دیگر قابلیت‌های این محصولات می‌باشد.

چیلرهای BROAD با بهره‌گیری از تجهیزات معتبری چون پمپ‌های Wilo آلمان، تجهیزات برقی Telemechanique، SIEMENS، DUNG، مشعل‌های RIELLO ایتالیا و ... در کشور چین تولید می‌شوند. هواسازها و فن‌کویل‌هایی در مدل‌های مختلف از دیگر تولیدات این شرکت می‌باشد که با طراحی زیبا و متفاوت خود با اقبال بسیاری در بازارهای جهانی روبروست. استانداردهای اخذ شده توسط این شرکت نشان‌دهنده‌ی سطح کیفی بسیار بالای این محصولات است که از جمله تولیدات کشور چین با درجه‌ی کیفیت عالی در جهان شناخته شده است.

©2010 All Rights Reserved | BROAD informations refer to catalogues & official site | web design indicates a Miadb project.