پکیج‌های جذبی BROAD جایگزین موتورخانه ساختمان‌هایی می‌گردند که دارای چیلر، دیگ، برج خنک‌کننده، پمپ‌ سیرکولاسیون و تجهیزات دیگر هستند. این پکیج‌ها تمامی تجهیزات فوق را به طور یکپارچه بروی یک شاسی دارا می‌باشند. کافیست دستگاه را بروی بام یا در محل مناسبی در خارج از ساختمان (فضای آزاد) بروی فنداسیون پیش‌بینی شده قرار داده، لوله‌های تهویه ساختمان، آب شهر، گاز و برق را به آن متصل و راه‌اندازی کرد. این پکیج‌ها آب سرمایشی (Chilled water) آب گرمایشی (Heating water) را جهت تهویه در ساختمان تهیه می‌کنند. آبگرم بهداشتی نیز به طور مجزا از سیستم تهویه بوسیله مشعل، دیگ و تجهیزات دیگر تامین می‌گردد.
اجزای این پکیج‌ها متشکل از چیلر جذبی لیتیم برماید (شعله مستقیم، گرمای بازیافتی و ...) ، برج خنک‌کننده، پمپ سیرکولاسیون، تابلوهای برق، شیرهای برقی و مدارات کنترلی می‌باشند.

ظرفیت
233 کیلووات تا 11630 کیلووات (3307-66 تن تبرید)
مدل 20 : (233 کیلووات/66تن) و مدل 50 (582کیلووات/165تن)
مدل‌های 75تا1000 (872 تا 11630 کیلووات یا 250 تا 3307 تن تبرید)
کاربرد چندگانه
با توجه به نوع کاربری به صورت‌های متفاوت زیر قابل ارایه و سفارش می‌باشند:

با توجه به اینکه در مدل‌های مشابه چیلرهای جذبی، شرکت‌های سازنده به خریداران پیشنهاد می‌کنند به علت کم‌ کردن استهلاک دستگاه از سیستم گرمایش استفاده نشود اما پیشنهاد BROAD در مورد سیستم‌های معرفی شده، به علت اینکه در سیستم گرمایش دستگاه به صورت یک بویلر عمل کرده و قسمت ابزوربر از مدار خارج می‌گردد، استفاده از سیستم در تمام فصول می‌باشد.
این دستگاه‌ها قابلیت کار با گاز، گازوییل، بخار، گرمای حاصل از اگزوز و آبگرم را دارند.
صرفه‌جویی در مصرف برق
طراحی دقیق دستگاه و سختی‌گیرهای آب در مقایسه با دیگر سیستم‌های توزیع آب بیشتر از 60% برق را ذخیره می‌کنند. هم‌چنین اینورتر کنترل‌ها (دستگاه متغیر کننده دور پمپ) باعث کاهش 50% از مصرف برق عملیاتی می‌شوند.
نصب سریع
زمان نصب 10% زمان مورد نیاز برای پروژه‌های متداول دیگر است که باعث صرفه‌جویی بسیاری در زمان و هزینه‌های کاری برای مشتریان می‌شود.
صرفه‌جویی در فضا و هزینه
سرمایه‌گذاری یک باره، بسیاری از مشکلات را حل می‌کند: طراحی، خرید، اجرا، قرارداد و البته 50% کاهش فضا. در سیستم‌هایی که یکپارچه نیستند، مشتری بابت خرید هر یک از تجهیزات جداگانه اقدام و هزینه می‌کند، در حالی که پکیج یکپارچه همه‌ی تجهیزات را یکجا روی یک شاسی داراست.
ایمنی و آسودگی
تمامی سیستم در کارخانه ساخته و آزمایش شده است.
مشاوره مشتریان رایگان صورت می‌گیرد.
تمامی استانداردهای ایمنی اروپایی و امریکایی اخذ شده است.

مشخصات:
Chiller & water distribution system specifications
pdf©2010 All Rights Reserved | BROAD informations refer to catalogues & official site | web design indicates a Miadb project.