در سال 1992 من و برادرم موفق شدیم اولین دستگاه چیلر جذبی شعله مستقیم را در چین بسازیم – یک دستگاه مرکزی گرمایش و سرمایش که مستقیماَ از سوخت استفاده می‌کند، و بدان "چیلر غیر الکتریکی" هم گفته می‌شود.

آن موقع ما این کار را با انگیزه‌ی مالی انجام دادیم. بعدها فهمیدیم که مصرف زیاد سوخت‌های فسیلی موجب گرمایش جهانی می‌شود. بویژه IPCC (هیئت دول بررسی تغییرات اقلیمی) پیش‌بینی کرده است که احتمال دارد دمای سطحی جوی جهانی طی 100 سال 6 درجه افزایش یابد. نگرانی من این است که کودکان ما چطور می‌توانند جان سالم به در برند؟

در نتیجه تمرکز اصلی در کارم را روی بقای انرژی گذاشته‌ام.
در سال 1996 اولین سیستم وکیوم خودکار در دنیا ساخته شد و در سال 1997، اولین دستگاه تبادل گرمایی ورقه‌ای. این تضمین می‌کرد که چیلرهای BROAD DFA مجهز به فناوری‌های پیشروی جهانی صرفه‌جویی در انرژی هستند. در سال‌های بعد نخستین محصولات مجهز به تخلیۀ گرمایی و سیستم‌های مختلف سرمایشی، گرمایشی و قدرتی (CHP) با موفقیت ساخته شدند.
ما اکنون 10 نسل از چیلرهای DFA را ساخته‌ایم، و حتی یک روز هم دست از تحقیق و توسعۀ فناوری‌های بقای انرژی بر نداشته‌ایم. در سال 1998 شروع به صادرات محصولاتمان به ایالات متحده نموده و سهامدار شمارۀ 1 بازار در چیلرهای DFA بوده‌ایم، و اکنون در بیش از 50 کشور شعبه داریم.

مهندسان تحقیق و توسعه و مهندسان خدمات ما، با بینش عمیقی که دارند، دریافته اند که اشکالات تکنولوژیکی مبرهن بسیار و نکات نادیده گرفته‌شده‌ی فراوانی وجود دارند که منجر به اتلاف گستردۀ انرژی می‌شوند.

به تدریج تمام کارکنان BROAD با هم یک مجموعه‌ی متحد را تشکیل داده‌اند. مجموعه‌ای که مسئولیت خود را تعویض بسیاری از محصولات موجود با محصولات خود می‌داند، به این امید که گرمایش جهانی کاهش یابد تا بلکه فرزندانمان فرصتی برای زندگی داشته باشند.

ژانگ یو
مؤسس BROAD©2010 All Rights Reserved | BROAD informations refer to catalogues & official site | web design indicates a Miadb project.