وقتی که دیگر فن کویل شبیه فن کویل نمی‌باشد، وقتی که دریچه‌های هوای ورودی و خروجی، کلید و برچسب دستگاه از دید پنهان است، فکری به ذهنتان خطور می‌کند: این دستگاه مثل یک قطعه مرمر سفید است.


فن کویل‌های BROAD مجهز به فیلتر‌های الکترواستاتیکی قابل شستشو برای گرفتن گرد و غبار و فیلترهای جذب گازهای مخرب بوده و هوای تمیزی را در اختیارتان می‌گذارد. طراحی زیبا و متفاوت، تنوع زیاد، بی‌صدا بودن و استفاده از هیت متر برای اندازه‌گیری مقدار مصرف تهویه از دیگر ویژگی‌های این فن کویل‌ها می‌باشد. هیت متر استفاده شده در این فن کویل‌ها امکان مدیریت مصرف انرژی و محاسبه هزینه‌ها را برای مشتری فراهم می‌کند. این دستگاه با استفاده از یک جریان سنج به طور دائم و دقیق مقدار گردش آب را اندازه‌گیری کرده و برای اندازه‌گیری دقیق انرژی سرمایش و گرمایش از دو ترمومتر کمک می‌گیرد. هیت متر میزان مصرف انرژی و هزینه‌های هر لحظه، هر روز، هر ماه و هر سال را ثبت می‌کند.
فن کویل‌های BROAD در سری‌های باریک (45 مدل) که فضای 10 تا 200 متر مربع را پوشش می‌دهند، سری‌های ضخیم (34 مدل) با قابلیت پوشش فضای 20 تا 1500 مترمربع و قیمت نسبتا کمتر، سری‌های آوانتگارد (19مدل) با قابلیت پوشش فضای 10 تا 500 مترمربع، سری‌های توکار در دیوار (26مدل) با قابلیت ذخیره‌ی انرژی بسیار بالا و پوشش 15 تا 500 مترمربع، سری‌های توکار در سقف (11مدل) مناسب برای اتاق‌هایی با ارتفاع کمتر از 3متر و سری‌های بزرگ (4مدل)


OPTIONS
1.سنسور دی اکسید کربن؛ در صورت استفاده از چند فن کویل در یک اتاق، یک سنسور کافی است.
2.هیت متر؛ اگر مشتری تمایلی به مدیریت مصرف انرژی و هزینه‌ها نداشته باشد این وسیله در فن کویل استفاده نمی‌شود.
3. دماسنج بیرونی؛ در صورت استفاده از چند فن کویل در یک اتاق، یک قطعه کافی است.
4.رنگ؛ به جز رنگ‌های استاندارد، مشتری امکان استفاده از رنگ‌های سفارشی را به قیمت بالاتر دارد.
5.کنترل از راه دور؛ به جز دما و کنترل دور فن امکان کنترل نور اتاق را به مشتری می‌دهد.

مشخصات:
Air quality product specifications
pdf

©2010 All Rights Reserved | BROAD informations refer to catalogues & official site | web design indicates a Miadb project.