کاربرد گسترده‌ی تکنولوژی‌های پیشرفته در سال‌های اخیر، زندگی مردم را بهبود بخشیده است. هر چند همواره ایراداتی از طرف افراد مشکل‌پسند و باریک‌بین مطرح می‌شود. در زمینه تهویه مطبوع، کم یا زیاد شدن سرمای سیستم تهویه، هوای نامطبوع و آلودگی صدا برخی از اعتراضاتی است که مشتریان بیان می‌کنند. گاهی مالکین از هزینه بالای عملکرد گلایه دارند. به طور مثال، بعضی اوقات مردم فراموش می‌کنند قبل از ترک اتاق دستگاه تهویه را خاموش کنند و این باعث اتلاف انرژی می‌شود. مهندسین ساختمان و پیمانکارها معمولا نگران سرمایه‌گذاری زیاد برای سیستم تهویه هوا، مشکلات فراوان با طراحی مهندسی، خرید مواد و تجهیزات، نصب و آزمایش و ساخت و ساز طولانی مدت هستند. مهندسین نیرو و اقتصاددانان گاهی در مورد مصرف بیش از حد برق توسط سیستم تهویه هوا ابراز نگرانی می‌کنند. با اینکه سالانه نیروگاه‌های برق ساخته می‌شوند، اما کمبود برق هم‌چنان اتفاق می‌افتد. کارشناسان محیط زیست، نگران گرمای قابل استفاده‌ای هستند که هدر می‌رود و سالانه باعث گرم شدن زمین می‌گردد.
فناوری‌های روز دنیا بر حل مشکلاتی از این دست متمرکزند.

در پنج سال اخیر، شرکت کارنو انرژی پارس در طراحی مهندسی، اجرا و نگهداری سیستم‌های تهویه مطبوع و حرارت مرکزی تخصص یافته است. پس از شناسایی پروژه‌ها، به منظور بهینه سازی انرژی و هزینه، این شرکت گزینه‌های زیادی را در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

به واسطه‌ی همکاری با شرکت‌های معتبری چون SIEMENS, BROAD و HYDROPATH و شرکت‌های مطرح ایرانی، کارنو انرژی پارس هر روز در حال پیشرفت و ترقی برای دستیابی به هدف اصلی‌اش می‌باشد که آن رضایت مشتری است.

©2010 All Rights Reserved | BROAD informations refer to catalogues & official site | web design indicates a Miadb project.