منابع کویلی - مسی RL
کاربرد:
آبگرم در پکیج‌های BCT و BZY در مداری مستقل از سیستم تهویه، شامل مشعل، کوره آبگرم، الکتروپمپ و تجهیزات کنترلی تولید می‌گردد. از آنجا که تهیه و ذخیره آبگرم مصرفی توسط منابع کویلی، ایده‌آل‌ترین و مطمئن‌ترین روش تولید و نگهداری آبگرم بهداشتی مورد نیاز می‌باشد، BROAD نسبت به تولید منابع کویلی در ظرفیت‌های مختلف اقدام نموده است. این منابع استوانه‌ای شامل کویل مسی، بدنه از آهن لعاب‌دار، عایق حرارتی جهت جلوگیری از اتلاف انرژی، پوشش نهایی منبع از ورق رنگ شده، ترموستات دیجیتال، سنسور مستغرق داخلی، شیر برقی و بوشن‌های اتصال آبسرد، آبگرم و برگشت آبگرم مصرفی با امکان نصب به طور افقی و عمودی می‌باشد.

مشخصات

شیر موتوری LT/ST
کاربرد:
شیرهای بخار برای تنظیم و قطع تهویه مطبوع، گرمایش و دیگر سیالات در دمای پایین‌تر از 180 درجه سانتیگراد، به منظور کنترل مصرف انرژی می‌باشند و به ویژه برای سیستم‌های هوشمند مدیریت ساختمان (BMS) مناسبند. شیرهای تخلیه برای تنظیم بخارات تلف‌شده‌‌ی صنعتی یا اگزوز ژنراتورها به کار می‌روند.
این شیر‌ها با گرفتن فرمان از مدار کنترل مسیر سیال را باز یا بسته می‌نمایند.

مشخصات

پکیج پمپ‌ست BYP
کاربرد:

هیت متر BLR
کاربرد:
دستگاه اندازه‌گیری خانگی در سیستم‌های گرمایش (برای هر دو سیستم قدیم و جدید) و وسیله‌ی اندازه‌گیری در سیستم‌های تهویه مطبوع خانگی و منطقه‌ای این دستگاه با استفاده از یک جریان سنج به طور دائم و دقیق مقدار گردش آب را اندازه‌گیری کرده و برای اندازه‌گیری دقیق انرژی سرمایش و گرمایش از دو ترمومتر کمک می‌گیرد. هیت متر میزان مصرف انرژی و هزینه‌های هر لحظه، هر روز، هر ماه و هر سال را ثبت می‌کند.

مشخصات

بویلر (دیگ) خلاء BG
کاربرد:
تامین گرمایش و آبگرم


©2010 All Rights Reserved | BROAD informations refer to catalogues & official site | web design indicates a Miadb project.